Дни на Отворени Врати в Мелнишко 2020 Melnik Wineries Open Doors

Дни на Отворени Врати в Мелнишко 2020 Melnik Wineries Open Doors

За четвърта поредна година, винарските изби и проекти от региона на Мелник ви канят да отпразнуваме заедно празника на лозарите и винарите Св. Трифон Зарезан.

Празникът удобно се пада в петък тази година, като събитието ще продължи и в събота и неделя. От 14 до 16 февруари 2020 винарните от региона отварят вратите си за посетители и любители на виното!

Мисията на обединените винопроизводители от Мелнишко е да популяризират висококачественото вино от местни и международни сортове и възможностите за винен туризъм в региона на Мелник.

Всяка от участващите изби ще подготви своята програма, но задължително очаквайте традиционното зарязване на лозята, дегустации, турове, музика и местни храни. Следете подробности за всяка от тях тук, както и на техните официални страници и тази на Винени Маршрути Мелник.

В „Дни на отворените врати 2020“ ще вземат участие следните винарски изби:

Augeo Family Estate, с. Враня, www.augeofamilyestate.bg

 

 

 

Винарска изба Рупел – Rupel Winery, с. Долно Спанчево, www.rupel-wine.com

 

 

 

Villa Melnik (Вила Мелник), с. Хърсово, www.villamelnik.com

 

 

 

Златен Рожен, с. Капатово, www.zlatenrozhen.bg

 

 

 

Libera Estate, с. Хотово, www.liberaestate.com

 

 

 

Orbelia Winery / Винарна Орбелия, с. Коларово, www.orbeliawinery.bg

 

 

 

Uva Nestum гр.Гоце Делчев https://uvanestum.com

 

 

 

Via Verde; http://viaverde.bg

 

 

 

Orbelus, с. Кромидово, www.orbelus.bg

 

 

 

Seewines, с. Хърсово https://seewines.com

 

 

 

Zornitza Family Estate Relais & Châteaux, с. Зорница, www.zornitzaestate.com

 

 

 

Винарска изба Свети Врач / Winery St. Vrach 7 км. от Сандански

 

 

 

    Sintica Winery гр. Сандански www.sinticawinery.com/

 

 

 

За улеснение на посетителите е създадена карта, Винени Маршрути Мелник, която може да се свали безплатно от https://villamelnik.com или https://www.facebook.com/melnikwineroutes/. Тя включва всички основни винени обекти плюс други туристически забележителности в региона на – град Мелник, Сандански и Петрич, Роженски манастир, Рупите и Златолист, Хераклеа Синтика, Самуиловата крепост, спа и минерални бани, ресторанти и други.

Събитието във Facebook

Подобни статии